

| Part number | 079632 |
|---|---|
| Lampholder: | LED |
| Wattage: | 24.2 W |
| Finishing: | AN-96 / Iron gray / Textured |
| Degree of protection: | IP65 |
| CRI: | 80 |
| Kelvin: | 3000 |
| Optic: | Symmetric Extra-Wide |
| Luminaire lumen output [lm]: | 702 lm |
| Lifetime: | 60000 h |
| cULus: | |
| Voltage: | 120/277 V |
| Min. ambient temperature [°C]: | -30 |
| Max. ambient temperature [°C]: | 25 |